0

Kullanım Koşulları

Endudu.com internet sitesi ITERA Bilişim Turizm Reklam Pazarlama Limited Şirketi'ne aittir.

Ürünlerimiz aşağıda belirtilen koşullara göre sunulmaktadır. Bu koşulları ve güvelik politikamızı lütfen dikkatlice okuyunuz.

İnternet sitemizi kullanmanız bu koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Tüm sorularınız için Çağrı Merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

İnternet sitesine girmeniz ve/veya site içeriğindeki (sayılanlarla sınırlı olmaksızın) bilgi, içerik ve materyali kullanmanız sonucunda herhangi bir sebeple uğrayabileceğiniz doğrudan ya da dolaylı zararlardan ITERA Bilişim Turizm Reklam Pazarlama Limited Şirketi sorumlu değildir.

Endudu.com sitesi, endudu.com adresi dışındaki diğer internet sitelerine bağlantı içerebilir. ITERA Bilişim Turizm Reklam Pazarlama Limited Şirketi, kontrolünde olmayan bu sitelerdeki içeriklerden hiç bir şekilde sorumlu değildir. Endudu.com'da satılan ürünlerle ilgili yer verebileceğimiz olumlu ya da olumsuz kullanıcı yorumları dolayısıyla ITERA Bilişim Turizm Reklam Pazarlama Limited Şirketi'nin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Hizmet Politikamız 

Gizlilik Politikamız

Güvenlik Politikamız

Değişim / İade Politikamız

Hesap İşlemleri 
Endudu.com' a üyelik gerekmeden sipariş verilebilmektedir. Üyelik gerektiren durumlarda kullanıcı şifrenizin gizliliğini korumak, erişimde bulunduğunuz cihazın güvenliğini sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Sizin yetkiniz dışında kullanıcı adınız ve şifreniz ile yapılan yasa dışı erişimler sonucunda oluşacak zarardan hiç bir sebeple ITERA Bilişim Turizm Reklam Pazarlama Limited Şirketi sorumlu tutulamaz.

Endudu.com, uygun gördüğü hesabı askıya alma, değiştirme ve iptal etme yetkisine sahiptir.

Elektronik İşlemler 
ITERA Bilişim Turizm Reklam Pazarlama Limited Şirketi, kullanıcı tarafından site ziyareti esnasında bırakmış olduğu tüm iletişim bilgilerini tanıtım, pazarlama ve reklam faaliyetlerinde kullanabilir. Kullanıcı isterse üyelik ayarlarından bu ayarları değiştirebilir.

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları 
ITERA Bilişim Turizm Reklam Pazarlama Limited Şirketi, tüm endudu.com içeriğinin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve anılan haklar yasal koruma altındadır. Endudu.com internet sitesinde bulunan (sayılanlarla sınırlı olmaksızın) hiçbir bilgi, içerik ve materyal önceden ITERA Bilişim Turizm Reklam Pazarlama Limited Şirketi'nden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kopyalanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, yayımlanamaz veya dağıtılamaz. Aksi yönde fiiller hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirebilecektir.

Yürürlük ve Değişiklikler 
ITERA Bilişim Turizm Reklam Pazarlama Limited Şirketi, endudu.com internet sitesinin içeriği, teknik alt yapısı, organizasyon yapısı, sunulan hizmetler, geçerli politikalar ve bu Kullanım Koşulları’nda herhangi bir zamanda ve bu konudaki tüm inisiyatif kendisine ait olmak üzere değişiklik yapma hakkını saklı tutar, bu nedenle endudu.conm'u her ziyaret ettiğinizde değişebilecek politikalarımızı ve kullanım koşullarımızı tekrar incelemenizi öneririz.

Endudu.com Müşteri Hizmetleri 
Ünvan: ITERA Bilişim Turizm Reklam Pazarlama Limited Şirketi
Adres: Namık Kemal, Sütçü İmam Cd. no:58 B, 34762 Ümraniye/İstanbul
Telefon: 0850 304 26 76